Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi minimum átlagot kell...

Mennyi minimum átlagot kell elérnem, hogy a BME vegyészmérnökiről átvegyenek a debreceni egyetem államilag támogatott vegyészmérnöki szakára?

Figyelt kérdés
Felkerestem a Tanulmányi Osztályt a debreceni egyetemnek de nem tudták előre megmondani ezt az átlagot, de nagyon nagy segítség lenne ha mér most tudnám. Annyit tudtak csak mondani hogy év végén lehetséges ez, illetve hogy el kell érni egy adott átlagot, hogy áttudjanak venni államilag támogatott képzésre. Valaki esetleg tudja hogy ez az átlag mennyi vagy hol lehet megtalálni az elmúlt évek adatait?

2016. nov. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Valaki ment már át?
2017. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én amikről halloztam ott olyan 3,57 körül kellett. Másik szak, de szerintem itt is ilyesmi kellhet.
2017. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Az elmúlt évek adatait a tanulmányi osztály tudja megmondani. Akkor tudsz átmenni, ha megüresedik egy államis hely, mert elmegy egy államis, vagy kibukik, vagy bármiért kiiratkozik, vagy átsorolják költségtérítésesre. Ha nem szabadul fel hely, nem tudsz átmenni államisra. Ha felszabadul, akkor annak megfelelően a rangsorban az elsők kerülnek be. A legbiztosabb az államishoz az újrafelvételizés.
2017. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!