Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom magamat lejellemezni...

Utálom magamat lejellemezni (meg igazából magamat is) és meg szeretnék változni. Nem akarok ilyen elkeseredett pesszimista visszahúzódó ember lenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon meg akarok változni.Igazából gyűlölöm amivé lettem.Ezzel kapcsolatos,hogy le kéne jellemeznem magam ez a házi (13/F jövőhétre kellene)és olyan rossz érzés akár el is kezdeni ezen gondolkodnom.Ráadásul nincs senki akit érdeklek egy picit is,vagy utálnak,vagy kihasználnak az emberek és szeretnék a vitalitásomon változtatni,meg igazából le se nagyon tudom jellemezni magam,olyan rossz érzés tölt el amikor elkezdem írni.Ez ellen,meg a pesszimizmusom ellen mit tudok tenni?
2016. szept. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem is lett belőled semmi:D mintha egy 35 éves írta volna amit most írsz.."vagy utálnak,vagy kihasználnak az emberek"---amúgy ilyenek az emberek legalábbis a nagy többségük ezen már nem kéne meglepődni már 13 évesen sem, sőt még csak szarabb lesz szóval nehogy most add fel nekem.
2016. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van.Köszönöm,sokat segített.
2016. szept. 22. 06:23
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Ne vedd magad túl komolyan, próbáld a poént keresni mindenben és mindenkiben. Csak tedd azt amit a korodbeliek: ne törődj semmivel, érezd jól magad, sodródj az árral. Lesz még elég időd komoly dolgokon rágódni.

Csak egyetlen dolgot soha ne felejts el: nevetni. Ez klisésen hangzik, de hidd el, ez az alap az egészséges pszichológiádhoz és szociális életedhez.


A jellemzésedhez csak annyi tanács, szedd össze minden jó tulajdonságodat és csak azt meséld el nekik, sőt néhol lódíts is egy kicsit :D

Végül tegyél egy szívességet magadnak: a negatív tulajdonságaidat felejtsd el egy időre, azokat hagyd is ki a szisztémából.

Hajrá!

2016. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!