Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abbaszeretném hagyni az...

Ginuyasha kérdése:

Abbaszeretném hagyni az iskolát, de problémáim vannak. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és OKJ-ra járok mint nappali tagozatos diák.Rájöttem,hogy az a szakma amit kiválasztottam magamnak nem túl testhez álló ezért szeretném abbahagyni,hogy a következő tanévben valami mást tanulhassak és addig dolgozhassak-a diákmunka iskola mellett az órarend miatt nem megengedhető.

Viszont olyanokat hallottam,hogy,ha én felfüggesztem ezt a tanévem akkor a szüleimnek vissza kell fizetnie a családi pótlékot és az adókedvezményt is,ez valóban igaz?Kéremsegítsenek,mert tanácstalan vagyok,már több helyen is utána néztem,de sehol sem találtam erre választ.



2016. nov. 10. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,és a tanfolyam árát is perkálhatod!
2016. nov. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincsen ára mivel még nem vagyok 24-25 éves és sajnos tényleg sehol sem írnak a dologról,csak a tanköteles diákokról és én már régen nem számítok annak.
2016. nov. 10. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!