Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek, hogy sikerült az őszi...

Kinek, hogy sikerült az őszi biológia érettségi? Nehéznek ítéltétek vagy nem volt különösebben nehezebb?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló! Most jöttem haza szóbeliről, úgyhogy végleges eredményt nem tudok mondani.

Az írásbelin voltak olyan részek, ahol el lehetett vérezni, de talán volt már nehezebb, én egy közepesnek mondanám, szerintem kevés volt a félrevezető rész, és meg lehetett csinálni. Sok olyan dologra kérdezett, ami azt hiszem, alapvető. Nagyon nehéz feladat nem volt benne.

Nyolcvannégy pont lett, örülök neki, a szóbelit még nem tudom, remélem, nem fogok rontani, és akkor boldogság lesz. :D Biztos fel lehetett volna hozni kilencvenre, de ha nyolcvanöt körül van, az nekem elég, és egyébként is a bejutás a lényeg, mert sokat rontok, ha ideges vagyok sajnos.

Egyébként meg ez a nehéz-könnyű cucc szerintem nagyon relatív, én írásbeli előtti estén nekiálltam a nagyon könnyűnek kikiáltott májusinak, és még mindig elvéreztem, amíg a nagyon nehéznek mondott 2015 májusi elég könnyen ment. Úgy éreztem, hogy jó volt a mostani, ment is, és nem kérdezett nehezeket, de hát alanya válogatja.

2016. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mind a 3x érettségiztem: 2015május 69, 2016 május 72, 2016 okt. 75 örülök is neki meg nem is, jó lenne, ha 83ra fel tudnám húzni, én holnap megyek szóbelizni kicsit félek tőle :S
2016. nov. 11. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor sok energiát küldök holnapra. :) Egyébként nekem is 72 lett a májusi, de most komolyan, szerintem nem volt annyira egyszerű, mint mondták. :D

És tényleg drukkolok! :)

2016. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)) Nem hiszem,h max pontos lett, nehány hülyeséget elbasztam...
2016. nov. 12. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, még simán sokat javíthatsz, és ki tudja, mennyire lesz jóindulatú a vizsgabizottság, de azt mondják, általában azok szoktak lenni. :)
2016. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!