Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE-n vagy a Corvinuson...

Az ELTE-n vagy a Corvinuson jobb a politológia szak?

Figyelt kérdés
Hol jobbak a tanárok, maga a szak...bármi érdekel. Emellett érdekelne a fent említett két egyetem kollégiuma is, hogy azok milyenek.

2016. nov. 12. 14:07
 1/5 anonim válasza:
100%
A Corvinust jobbnak tartják, ha politológiáról van szó. Személyes jó barátnőm is ott végzett, állítása szerint csúcsszuper az oktatás színvonala. Kollégiumról nincs infóm.
2016. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1%
Tökmindegy. Mekiben ígyis-úgyis minimálbért fognak adni.
2016. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kollégium ügyben tudok segíteni. A Corvinuson elsőévesként a tarkaréti koliba kerülhetsz csak, ami elég messze van a sulitól (kb 50 perc-1 óra) és a színvonal sem az igazi. Egy tarkás év után vagy szakkolisként mehetsz a két benti koli egyikébe, amik pár perc sétára vannak csak az egyetemről. Ezeken kívül vannak még olyan szakkolik, amik máshol vannak és ha felvesznek, akkor oda is beköltözhetsz.
2016. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az operatív tantervjüket. Ebben benne van a tantárgyi lista :)

Corvinusos koliról tudok én is mesélni. Az elözö téved egy két dologban. Gólyák Tarkarétra kerülnek, ami tényleg messze va. De másodévesként átkerülhetsz a másba

2016. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Corvinus politológia jó. Elhelyezkedés is könnyen ment vele, mint pénzügyes egy multinál - ha szakmában akarsz az jóval nehezebb.
2016. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!