Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE ttik-biosz, ha a kémia...

SZTE ttik-biosz, ha a kémia alapjai tárgyam nem sikerül első félévben, mi lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elmenni zh-t írni, a tanár szerint pedig nem lesz pót zh, így jártam..
2016. nov. 12. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, én ott ültem előadáson és úgy emlékszem azt mondta, hogy mégiscsak lesz valamilyen pótolási lehetőség. De lehet összekeverem az órákat.


Milyen szakra jársz? Mert szerintem nem előfeltétele semmilyen további órának, szóval attól még második szemeszterben újra felveheted és közben haladhatsz a tanmenettel.

2016. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj nincs gáz.

Eddig mindig volt hirdetve a tárgy keresztfélévben is (tehát a következő félévben is lesz) , akkor meg tudod csinálni. Annyi a különbség, hogy vizsgakurzus, így az órákat nem tartják meg , de ugyanúgy van 2 db zh évközben, és vagy megajánlottat kapsz, vagy kimehetsz vizsgázni a megfelelő pontok elérése után.

Nem épül semmire, úgyhogy nem kell pánikolni.

2017. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!