Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ebből nem lehet...

Egyetemisták! Ebből nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Most vagyok gólya és kezdődnek a félév végi komolyabb ZH-k. Eddig egy óráról sem hiányoztam, viszont most úgy gondolom, hogy el kell mennem néhányról, ha le akarom tenni a félévet.


Szóval az a kérdésem, hogy ha kihagyok pár órát, azért, hogy hazamenjek tanulni a lényegesebbre az nagy baj? Elvileg 4 hiányzásom lehet egy óráról. Ha ezt nem haladom meg, még meglesz a tárgyam abból, amire nem mentem be? Amikre nem mennék be azok gyakjegyesek és már mindenhol 50 pont felett vagyok.


2016. nov. 12. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen szak? Mert egy orvosirol nem kene lemaradni, de egy btk-s oratol siman. Mi az h gyakjegyes de mar az 50 pont megvan? Nalunk gyakorlatrol nem lehet hianyozni.
2016. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Na ez tuti valami büfészak.
2016. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

mérnökinfó. Angol, közgáz, tesi amiről lemaradnék. Esetleg még a számtud, de abból most kombinatorikát vesszük, ezt meg értettem már előbb is.


Nálunk 4-et lehet hiányozni gyakorlatokról. Ha ezen felül van hiányzásod, akkor elvileg nem tetted le a tárgyat.

2016. nov. 12. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiányzol többet a megengedettnél, akkor nem lesz gond. Én is szoktam tanulási célból óralátogatást mulasztani.
2016. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. nov. 12. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a tesit megoldottam felmentéssel. Amúgy én csak a gyakorlatokra járok be és az olyan előadásokra aminek van értelme. Pl. ahol tudom h a tanár csak felolvassa a diasort akkor oda benem megyek.
2016. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dejó, hogy neked 4 hiányzási lehetőséged van :D

Amúgy természetesen, más is szokta így csinálni!

2016. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2016. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!