Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Meddig szoktatok...

Egyetemisták! Meddig szoktatok bent lenni az egyetemen?

Figyelt kérdés

Péntekenként is vannak óráitok?

Meddig vagytok bent az egyetemen? Van közte hosszabb szünetetek? Például 2-3 óra szabad,majd ismét óra.



2016. okt. 26. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn fél 9-10-ig van az első órám, utána déltől negyed 4-ig van órám, majd négytől fél hatig. Kedden délben és négykor van órám, szerdán negyed 11-fél kettőig, csütörtökön háromnegyed egytől negyed négyig. Ez így jól hangzik, de mivel nem nagyon van buszom így hazamenni nem tudok órák közt így nagyi sok időm megy el várakozással. (általában könyvtárba megyek ilyenkor). Pénteken nincs órám. Most ebben a félévben viszonylag kevés órát vettem fel, tavaly több volt és következő félévben is több lesz.
2016. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Heti négy napot vagyok benn (igen, pénteken is van órám). Háromszor járok 8-ra, és kettő-fél öt között szoktam végezni. Szerencsére kevés lyukas órám van.
2016. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs sok lyukasórám, csak ugye a fél órás ebédszünetek minden nap, illetve szerdán van 2 óra szünetem, de mivel az a nap olyan, hogy reggel 8-tól, este 7-ig ott vagyok, így akkor pihenek, veszek kaját ami kitart estig, vagy sétálok egyet. A többi napokon 1 és 3 között végzek, és van egy szabadnapom is, bár nem a péntek.
2016. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hétfőtől péntekig van órám, most szerencsére egyik nap sem kell reggel 8-ra bemennem, de cserébe legelőbb is 15:30kor végzek, és 17:00 körülre érek haza (de van nap amikor 19:30-ra érek). Inkább kelnék reggel korábban, csak hogy ne érjek haza későn.

Volt olyan félévem amikor volt egy 45 perces órám reggel 8-tól, majd a legközelebbi előadás délután 16:00-tól kezdődött.. megpróbáltam, de nem ment a bejárás mindkét órára :)

2016. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan sikerül felvenni az órákat.

Van amikor szépen el tudom osztani úgy, hogy napi 2-3 sávom van (1 sáv 90 perc). Leginkább úgy szeretem megoldani, hogy vagy reggel legyen, vagy este, mert napközben dolgozok (már ha tudok).


Most például úgy sikerült, hogy hétfőn reggel 8-tól délután 5-ig folyamatosan órám van, meg szerdán reggel 8-tól este majdnem 9-ig. Hát nagyszerű mondhatom, de legalább a többi napom szabad.

2016. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!