Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megérné így levelezőn tanulni?...

Megérné így levelezőn tanulni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kint élek Ausztriában jelenleg a könnyebb pénzkeresés illetve a párom miatt, aki osztrák állampolgár. Nem szeretnék egész életemben munkásként dolgozni és a német sem megy olyan jól, még évek kellenènek a c1-es szintig ezért arra gondoltam, hogy Budapesten végezném el levelezőn a kereskedelem és marketing szakot, így kint tudnèk maradni, heti 1 napot kéne Pesten lenni

Nagyon szeretnèk diplomàt, de az otthoni fizetésből a képzés árát nem tudnám előteremteni.

Mi a véleményetek erről a megoldásról, kivitelezhető?


2016. nov. 21. 20:33
 1/8 anonim válasza:
Szerintem igen, de függ h hány km-re vagy, hogy tudod megoldani az utazást
2016. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az utazással szerencsére nem lenne nagy gond, bár kicsit fárasztó lesz biztosan. A szállás is megoldható arra a heti 1-2 éjszakára rokonoknál.
2016. nov. 21. 21:02
 3/8 anonim válasza:
mennyi idő mire elvégeznéd?
2016. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
de szerintem ha szállásod is lesz, akkor vágj bele nyugodtan!
2016. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
7 féléves a képzès, ha nem csúszom.
2016. nov. 21. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy az általad szak indul e Győrben, vagy az osztrák határhoz közeli más városban!
2016. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, amit az utolsó mond, de Budapest sincs olyan messze az osztrák határtól. Ha bírod a rendszeres utazást, szerintem ez egy teljesen jó ötlet. :)
2016. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os!

Győrben van, azonban azt hallottam nem olyan színvonalas ott.

2016. dec. 4. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!