Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE TTIK biológia szakosodás?...

SZTE TTIK biológia szakosodás? Mire érdemes mennem, ha. (Több lent)

Figyelt kérdés
Érdekel a növénybiológia, de a zoológia is, azon belül a rovarok. Ezt a kettőt nem tudom összehozni? Melyik szakra specializálódjak, melyiken mi van? Olvastam már róluk, de csak a teljesítendő tárgyakat láttam. Olyasvalakik kellenek, akik már tanulnak egyiken. Oly sok minden érdekel, nem szeretnék kimaradni semmiből.

2016. nov. 23. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elsősorban el kellene döntened, hogy melyik érdekel jobban.

De, hogy megnyugtassalak, nem kell aggódni, mert ha az egyik modult választod, attól még felveheted a másiknak az óráit is, maximum kicsit túlteljesítesz.

Elméletileg nincs akkora jelentősége kettőnek, csak azt kell figyelembe venni, hogy ha MSc-re szeretnél majd menni, akkor ott némelyiknek előfeltétele 1-2 tárgy. (én legalábbis így tudom)

Egyébként én inkább a molekuláris biológia modult, és azon belül a növénybiológia modult ajánlanám neked.

És jó tudni, ha meggondolnád magad, akkor sincs minden veszve, mert egyszer még lehet változtatni valamikor rajta.

2016. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2016. dec. 16. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!