Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tanultok/tanultatok?

Ti hogyan tanultok/tanultatok?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan érdemes tanulni? Csendben,zenével,ágyban,széken ülve?

2016. nov. 28. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Diák koromban csendben és fekve szoktam tanulni. Az agy nyugodt, ellazult állapotában a leghatékonyabb.
2016. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen amit lehetett (pl. matek), zene mellett tanultam (és a vokális zene sem zavart, sokszor észre sem vettem, hogy mit hallok). Később már csak hangszeres zene mellett. Most már kifejezetten zavar a zene.

Ami nem változott, hogy nem vagyok képes asztal mellett tanulni:S Nekem a karfás fotel jött be, egy rajztáblát fektetek a karfára, és úgy tanulok.

A nagyon nagy csend is zavar, de mivel több állatot is tartunk, ezért ez a "veszély" nem fenyeget:)

2016. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez egyéniségtől függ. ha kéred, privátban leírom a 3 tanulásmódszert, vagy keress rá a "HOGYAN LEGYEK KITŰNŐ KEVÉS TANULÁSSAL" kérdésre, mert ott már leírtam. +_+
2016. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!