Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerülhet?

Gazell kérdése:

Szerintetek így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Tanár szeretnék lenni,történelem tanár. Próbálok szorgalmas lenni, odafigyelni és ez nagyon is megy, de amikor a barátnőm itt van totálisan mást csinál, nekem pedig egyedül kell az egész feledtlapot (versenyre) megcsinálni akkor kicsit elgondolkozom, hogy tudnék- e rendesen bánni a gyerekekkel. Ugyanis ez az ominózus lány nagyon figyelmetlen, figyelemelvonó és azt mindig beleszól az órába. Az ilyenektől mindig ideges leszek. A kérdés az, hogy Szerintetek így mennyi esély van rá, hogy ne csak tudjam, hanem meg is tudjam tanítani? Az álmom másoknak átadni azt a tudást, amit én már tudok és megismertetni Velük, hogy bizony, bizony a töri érdekes! (Olyan szeretnék lenni, mint az én töritanárom).

2016. nov. 29. 18:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!