Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Sikerülhet jó eredménnyel a...

Sikerülhet jó eredménnyel a biológia emeltszint, ha kezdekel rá tanulni?

Figyelt kérdés

Érettségiig kéne megtanulnom a 4 emeltszintes biosz könyvet...

+ persze közben készülni a többire

Szerintetek sikerülhet?


2010. márc. 22. 11:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradta: Ma kezdek el rá tanulni...
2010. márc. 22. 11:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nézd; szűk két hónapod van rá. Az egyetemen megtudod majd, hogy - szinte - nincsen vizsga, ahová ennyi idő ne volna elég a tanuláshoz. Kérdés persze az is, hogy mennyire tudod eddig.


De mindezekkel ne foglalkozz; úgy sincs már más választásod. Ebből érettségize, és kész. Akkor minek kérdezni? Hagyd a gépet, és kezdj el tanulni.

2010. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hahó...azrt írjatok
2010. márc. 22. 13:57
 4/6 anonim válasza:
esélytelen ha eddig nem tanultál. egymás táni napokon az a sok érttségi agyilag fárasztó. én a helyedben egyre koncentrálénk és arra tanulnék 100%-osan a többe meg ahogy sikerül ha sürgős ha nem akkor az emelt bioszt én pótérettségire vagy jövőre hagynám így biztos sikerül!
2010. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig azért tanultál rendesen, akkor csak a tananyag mennyiségét nézve... így diplomás fejjel azt mondom, hogy 2 hónap bármire elég... tényleg!


Csakhogy érettségi teljesen más mint egy egyetemi vizsgaidőszak, mert először vagy ilyen helyzetben, meg teljesen máshogy áll hozzá az ember.


Visszagondolva nekem ötletem sincs érettségi előtt hogy csesztem el az időt, de épphogy meg tudtam tanulni mindent, pedig töredéke volt egy átlag vizsgaidőszaknak.


Szóval, ha bíztatás kell:

Az "agyad" tuti elég kell legyen hozzá, két hónap rengeteg idő!!


Ha őszinteség:

Passz... szerintem menni fog, de ha már most aggódsz rajta, nem lesz könnyű.

2010. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyetemen erre max 2 heted van, de inkább csak 10 nap. tuti jártál bioszra, valami ragadt rád, úgyhogy nem lehetetlen. állj neki, szépen, logikusan, nem magolva, hanem értve és menni fog.

2.éves vagyok az orvosin és ennél csak több lesz.

a többi érettségi meg egy vicc. én egy napot sem készültem rá, mégis mindenem 90%fölötti lett(némelyik majdnem 100). bioszra kell tanulni, többinél meg tudni kell, hogy a forrásokban hol az infó(atlaszban és négyjegyűben minden ott van). plusz egy kis tehetség és kész.

2010. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!