Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én parázok ennyire a...

Csak én parázok ennyire a felvételitől?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszelek miatta, mert a tanárok folyton csak ilyeneket mondanak, hogy: "Készüljetek fel, mert nagyon nehéz lesz!"; "Ha 35 pontnál kevesebbet szerzel matekból inkább elém se gyere!" meg stb. Mást is b*szt*tnak vagy csak minket? Eddig nem voltam ideges miatta, próbáltam pozitivan felfogni az egészet, de most már meg kész rémálomnak tűnik. Ti is így vagytok vele vagy csak én? 14/L

2016. dec. 4. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Velünk szerencsére nem csinálják ezt a tanárok,és inkább bíztatnak,de meg is mondják, hogy nagyon nehéz lesz.

És én is nagyon stresszelek miatta, és nagyon félek is tőle, bár én alapból ilyen vagyok.

14L :)

2016. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell gimibe jelentkezni
2016. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még most korai stresszelni miatta
2016. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves #2-es nem szándékozom gimibe menni, mert én úgy gondolom, hogy felesleges. Tudom, hogy most még nem kell miatta stresszelni, de nem tudok mit tenni ellene, főleg így, hogy sokat várnak tőlem😞
2016. dec. 4. 23:47
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem kell félni tőle!Minket nem ijesztgettek a tanárok azzal hogy nehéz lesz,de szerintem nem is volt az.Ha már egy kicsit is készültél rá,gyakoroltál biztos,hogy jól fog sikerülni!Lényeg,hogy ne görcsölj rá,írd meg mint egy sima dolgozatot:) Az én osztálytársaim közül,akik írtak, mindenkit felvettek oda ahova akart menni.

Sok sikert! :)

2016. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!