Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyire utál a tesitanárom?

Ennyire utál a tesitanárom?

Figyelt kérdés

Ezt abból szűrtem le, hogy amikor szóltam neki órán,mert nagyon görcsölt a hasam, akkor azt mondta akkor üljek le stb. (Eddig nem is történt semmi) de amikor másnap szinte rosszabbul éreztem magam, akkor is ugye szólni akartam, hogy hányingerem van stb... És erre tök bunkón válaszolt hogy: "Ezek után már minden tesiórán fájni fog a hasad?"/"tegnap azért voltál rosszul mert kötelet kellet mászni, ma meg azért mert futunk?"/"Azt hiszed, hogy elhiszem?" stb...Ez elég rosszul esett..., minden esetre tesiznem kellet (azt hittem ott esek össze...)

...még olyan is volt hogy beszólogattak az osztálytársaim tesin, nekem meg már annyira elegem lett a rendszeres szekálódásokból,(nem csak most kezdték el, már év eleje óta) hogy elsírtam magam..A tanár meg odaszól hogy: "Ahelyett hogy elkezdesz mindenen sírni, futhatnál gyorsabban..."

...Nem tudom hogy én mit ártottam neki, de az utóbbi időkben nagyon bunkó... Szóltam a szüleimnek, de azt mondták, hogy ez nem olyan vészes...ha "jobban teljesítek" majd biztos abbahagyja stb...Csak én dramatizálom túl? 14/L



2016. dec. 6. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam is hiába szólt, hogy nem jól van ugyanez volt a tanár és a többi diák reakciója. Mikor már jött a mentő a lányért ,akkor elhitte mindenki hogy nem hiszti !Bizony vannak bunkó emberek de hisztis diákok is, távol álljon tőlem, hogy bárkit megsértsek.
2016. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod. Hiszen te is mondtad hogy amikor először szóltál neki akkor megengedte hogy leülj. De arról nem volt szó hogy ebből rendszert akarsz csinálni. Kisujját nyújtja, erre az egész karja kell. Nálam is vannak olyanok akiknél napi szinten az megy hogy: "görcsöl a hasam tanárúr, leülhetek?" Ez hiszti. Én akkor is tesizek ha görcsöl a hasam, az én tanárom szerint ha valami fáj, arra a mozgás a gyógyír.

Ha egy tanár nem úgy beszél veled hogy "gyere ide angyalbögyörőm, mondd el mi bánt", akkor már egyből azt hiszitek hogy utál? Ha egy-két alkalommal le szeretnél ülni, de egyébként látja rajtad hogy megbízható vagy, és minden tesin teszed a dolgod, meg fogja engedni hogy leülj, lásd: az első hasfájásod. De a tanár sem hülye, ő is tudja hogy vannak olyan lusta diákok akik mindenféle betegséget bebeszélnek csak hogy ne kelljen tesizniük.

2016. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem reagálod túl. Az én tesitanáromnál még akkor is 50 homoritott felúgrást kell csinálni ha már leszakadt a fejed :D de tényleg ,nagyon durva (de azért kedvelem xd). A mi osztályunkban vannak ilyen mindig "meghalok",ha tesióra van típusú emberek. Mindig szereznek az orvostól igazolást (de hogyan!?), így nem tudják őket beállítani (sajna:()

Ha nem rendszeresen nyomod a kispadot akkor szerintem igazságtalan volt.

2017. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!