Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Bizonyítanom kell hogy képes...

Bizonyítanom kell hogy képes vagyok elérni az évvégi kupát úgy hogy a tesitanárom utál. Mit tegyek hogy bebizonyítsam?

Figyelt kérdés
800m futás lesz atlétika versenyen valami jó taktika hogy I.legyek vagy dobogós. Csütörtökig van időm, de mit csináljak addig is? Nagyon jól jönne egy pár tanács mindenféle felől.

#sport #magabiztosság #utálás #Remény jobb felé
2015. máj. 3. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Előzd le a többi futót
2015. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn vagy kedden menj ki gyakorolni, de sok mindent már nem csinálhatsz. A futás elég nyers erős sport, nem sokat számít a taktika vagy a technika, de próbáld egyenletesen venni a levegőt, nyújtani a lépéseidet, és egyenletes tempóban futni, az elején ne kezdj be nagyon csak próbálj meg lőtávolban maradni, a végén meg ha van még erőd célozz meg minél jobb helyezéseket.
2015. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2015. máj. 4. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az "Utál a tanárom" mindig csak egy kifogás. Egy tanárnak osztályonként 30, iskolánként 100-200 diákja van. A tanítás, az adminisztrálás, a saját élete mellett nem nagyon van ideje egy tanárnak arra, hogy utáljon valakit. Ez mindig arra kifogás, hogy nincs kész a lecke, pofáztam órán, elkéstem, be se mentem, nem készültem, rám szólt a köcsög. Nagy divat a tanárt hibáztatni, de ő hiába követ el mindent, nem fog helyetted leckét írni, gyakorolni és tanulni. Sok mindent adhat, de szorgalmat és észt nem. Egy darabig próbálkozik, szép szóval, majd erélyesebben, s ha aztán azt látja, hogy minden próbálkozása lepereg a hülye gyerekről, ráhagyja és olyanokkal foglalkozik, akik fejlődnek. Ülhetsz végre a hátsó sorban, fészbukozhatsz az óráján, már nem érdekli, mert csak kudarcot okozol neki. Te csak egy vagy a tanítványok közül. Próbálkozz a szorgalommal. Ha csak egyszer is jelentkezel az utált tanárnál, hogy felelnél és emberként beszélsz vele, hamar rájössz, hogy nem utál. Csak nincs elég idegsejtje, hogy küzdjön veled.
2015. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!