Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen esélyeim...

Szerintetek milyen esélyeim lennének az elhelyezkedésre műszaki menedzser alapszakos diplomával, egyetem alatti tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Műszaki menedzser szakra szeretnék jelentkezni, de félek hogy gondjaim lennének az elhelyezkedéssel. Mellette mindenképp szeretném megszerezni a mérlegképes könyvelői oklevelet, és esetleg utána még egy alapszakot gondoltam elvégezni gazdasági irányban munka mellett. Jelenleg 3 felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem. Esetleg tudtok ajánlani hozzá egy piacképes msc szakot? Esetleg valaki aki ezt végezte mesélne kicsit? (Elnézést ha kicsit bonyolult vagy értelmetlen lett de nagyon bizonytalan vagyok hogy mihez kezdjek a jövőben)

2016. dec. 7. 18:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!