Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire fog nekem kelleni...

Mennyire fog nekem kelleni minden orara bevinni egy laptopot egyetemen?

Figyelt kérdés
BME muszaki menedzsert fogok elkezdeni szeptembertol es nagyon erdekelne, hogy inkabb sok papirt es tollat erdemes e vinni vagy egy laptoppal teljesen jo leszek?

2016. aug. 29. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a laptop csak hátráltatni fog..


A4-es papír, toll, első néhány padsor.. csak ezek kellenek a sikeres tanulmányokhoz..

2016. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vegyészmérnökire jártam, laptopot azokon az órákon használtam, amiket halálosan untam. Órán semmi hasznát nem veszed a laptopnak, már ami a tanulmányokhoz kapcsolódik, szórakozásra jó.
2016. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem BME-s voltam és informatikus, de én sosem vittem magammal laptopot órára. Ahol gépen kellett dolgozni, ott volt gép a teremben. Egyébként meg nekem jobban ment a jegyzetelés papíron (hiába tudok gyorsan gépelni).
2016. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz én GPK-ra járok, de szerintem mindenütt ugyanaz a helyzet: a laptop teljesen felesleges órára.
2016. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mennyire fog nekem kelleni minden orara bevinni egy laptopot egyetemen?"


Semennyire.

2016. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetemre felesleges laptopot vinni, most is kb 6-8 embernél van, de neteznek előadáson.

Mondjuk engem nem zavar, de feleslegesen cipeled, vigyázni rá, írni nem tudsz olyan gyorsan vagy matekon egyes jelöléseket esélytelen bevinni Word-be.


Mérnöki szakra se kell egy erőmű, egyetemre meg ugyanúgy felesleges hurcolni.

2016. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!