Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehezebb a májusi, mint az őszi?

Nehezebb a májusi, mint az őszi?

Figyelt kérdés

Emelten szeretnék majd érettségizni biológiából. Már van érettségim. Elkezdtem már rá készülni rendesen.

Csak sokan mondják,hogy nehezebb :(



2016. dec. 10. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk a tanárok azt mondták, hogy az őszi mindig is nehezebb volt.
2016. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nem hiszem, hogy van differencia a kettő vizsgaidőszak között ... ősszel úgy átlagban többen is azt mondják nehezebb az érettségi, de visszamenőleg volt erre is, meg arra is példa. Nekem most ősszel sokkal nehezebben ment az emelt biológia, a májusi könnyebb volt, ,,szerintem" - 'mégis a mostani sokkal jobb lett a nehézségeivel együtt. Szubjektíven tud mindenki nyilatkozni, aminek lehet alapja. 2017-től módosítottak pár dolgot, lehet könyebb lesz nektek. Az oktatási hivatal megadta a szóbeli témaköröket, valljuk be szerintem ez óriási segítség. :)
2016. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!