Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az őszi érettségi nehezebb,...

Az őszi érettségi nehezebb, mint a májusi?

Figyelt kérdés
Angolból szeretnék előrehozottat csinálni, szerintetek érdemes? Vagy az őszi érettségi nehezebb?
2011. máj. 5. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet megmondani. elvileg a matek érettségi most nehéz volt, mindenki ezt mondja, nekem meg könnyebb volt, mint a régebbiek. ez szubjektív.

szerintem határozottan érdemes előrehozottat csinálni, akkor kevesebbet kell majd tanulnod májusban, és jobbak lesznek az eredményeid. én is tettem előrehozottat, jó az, ha egyszerre csak egy dologra kell koncentrálni.

2011. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen egyformák, csak annyiban nehezebb, hogy nem a saját tanáraid előtt vizsgázol. De van, aki ennek örül. A feladatsorokat meg sorsolják.
2011. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!