Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2017-es emelt biológia...

A 2017-es emelt biológia lehet könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék emeltezni biológiából már van érettségim. Őszintén néztem,hogy miben fog változni ,de nem teljesen tiszta :( . Sokan mondják,hogy így könnyebb lesz,de nem tudom.

2016. dec. 11. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a tanar, hogy a altalaban egyik evben nehez, kovetkezoben konnyebb. 2015-ben erettsegiztem, es szerintem nevetsegesen konnyu volt. Igaz keszultem is, de szerintem egyaltalan nem volt megterhelo. A tanar logikajabol kiinfulva a majusi konnyu lesz.
2016. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden évben kihúznak a feladatlapok közül, és van iksz előkészítve. Nézd meg a mintafeladatsorokat. Engem például rendesen félrevezetett több feladat is, 67 százalék lett a vége, pedig az utána következő nap 84 pontos írásbelit írtam élesben, "régi típusúban". Még nem nagyon lehet tudni, hogy milyen lesz, olyan rettenetesen sok dolgot nem változtatnak rajta.
2016. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly írtam, akkor is nagyon könnyű volt:)
2016. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na akkor lehet az idei dupla huzos lesz? :)
2016. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!