Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Coospacen írtam egy vizsgát,...

Coospacen írtam egy vizsgát, de nem nyomtam rá a kitöltés befejezésére, és lejárt az idő. Ez baj?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nem írta ki az eredményt,hanem azt írja,hogy közzétételre vár.Eddig még egyszer se volt ilyen nekem,hogy netes vizsgánál nem dobta ki az eredményt egyből
2016. dec. 11. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem mentette el
2016. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod még egyszer megírni ?
2016. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyszer lehet csak
2016. dec. 11. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
De be tudtad fejezni ?
2016. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
minden kérdésnél jelöltem be valamit,már épp nyomtam volna a befejezésre de letelt az idő,szerintem csak az lehet,hogy így állította be a tanár,hogy majd ha ő akarja akkor közzéteszi az eredményeket,legalábbis remélem
2016. dec. 11. 17:54
 6/8 anonim válasza:

lehet a tanár úgy állította be, hogy először ő megnézi és aztán írja oda kézzel az eredményt, nekem ilyenkor szokta kiírni, hogy közzétételre vár.

Egyébként ha nem mész a kitöltés befejezésére, akkor elmenti, ha lejár az idő.

2016. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kiderült közben hogy a tanár cseszte el
2016. dec. 13. 16:35
 8/8 anonim válasza:
na, igen, ez a másik lehetőség :)
2016. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!