Út a diplomához?

Figyelt kérdés

Innen valaki megpályázza? Jó lenne egy olyannal beszélni, aki már csinálta, és tudna segíteni, pár dologban. Így elsőre nem minden teljesen tiszta.

(Önköltséges hallgatókra gondolok, első sorban!)



2016. aug. 22. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mondd el, mi érdekel, mi a kérdésed, mit akarsz tudni. Lehet épp erre való ez az oldal?
2016. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.) A képviselő adatainál, a beosztás esetében, mit kell írni? Saját magam képviselője vagyok. "Tanuló"-ra gondoltam alapesetben.


2.) Projekt részletes bemutatása fülön belül,

I.) Középszintű tanulmány intézmény megnevezésénél, az iskola régi nevét(amikor végeztem), vagy a pár hete megváltozott nevét írjam?

II.) A gimnázim után egy OKJ-t végeztem el. Az intézmény ugyanaz volt. Így ha jól gondolom, akkor a középiskolai tanulmány befejezésének éve, az amikor a gimnáziumot végeztem el, emellett a 2015/2016-os évben ahol kérdezi a kérdőív, hogy milyen szintű oktatásban vettem részt, megfelelően jelöltem, hogy középszintűben(Ez OKJ végzés éve volt).


3.) Megvalósítandó programok fül alatt, ha a tandíjamhoz való hozzájárulást igényelem(B verzió), akkor az előleg fizetés itt is arra vonakszik, hogy év közben megkapom a pályázat összegét, hogy betudjam fizetni a tandíjat?


4.) A pénzügyi adatok, források menün belül, hogy kell elosztani az összeget, amennyiben két félévre pályázom a tandíjamhoz való hozzájárulásért?

Az esetemben a tandíj féléves összege 195.000 Ft

Ezért az önrészhez, az egész éves összeg(2x195.000) 5%-át írtam, Ami 19.500

A támogatási konstrukció keretében igényelt támogatás összegéhez pedig 370.000 Ft-ot, ami a két félévi tandíjam 95%-a.

Így a harmadik sorban megkaptam a projekt elszámolható költségét ami 390.000 Ft, ami a két teljes félévi tandíjam együttes összeg.

Ezt jól értelmeztem, és töltöttem ki, vagy esetleg hibás?


Köszi első, de ez egy eléggé speciális téma. Így nem akartam azokat hátráltatni akik nem vesznek részt benne, és nem tudják rá a pontos választ. :)

Ennek ellenére igazad van! :) Itt a kérdés csokor! :)

2016. aug. 22. 22:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, elütöttem, az egyik összeget, 370500 Ft,
2016. aug. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!