Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell felnőttként...

Hogyan kell felnőttként megtanulni tanulni?

Figyelt kérdés

Én olyasmibe botlok bele ami kisiskolásoknak van.

De mi lehet hasznos azoknak akik már legalább 10 éve kiestek az iskolarendszerből és előtte sem tanultak meg tanulni.

Legyen szó bármiről.Hogy kell valamit megtanulni,megjegyezni és nem elfelejteni,átlátni a lényegét és az vissza tudni adni?

Baromira nem tudom,hogy kell csinálni.Irtózok az iskola gondolatától is.

Viszont jó lenne ha ezt-azt meg tudnék tanulni.Úgy, hogy használniis tudjam.



2016. dec. 12. 16:03
 1/4 chtt ***** válasza:
52%
villámolvasás - tanuláskontroll - Bakos Kornél - nekem rengeteget segített
2016. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az agykontroll nem valami ezotériás New Age-s dolog?
2016. dec. 12. 16:52
 3/4 A kérdező kommentje:

menyivel nehezebb felnőttkén egyáltalán rávenni magunkat a tanulásra,időd szakítani rá.

Sőt az alapok alapjánál kezdeni.

Én úgy érzem,hogy elestem már ettől.

2016. dec. 12. 17:09
 4/4 chtt ***** válasza:
52%
Nem tudok róla, hogy az lenne, de én villámolvasást írtam, nem agykontrollról - igaz, ez utóbbit is elvégeztem, de a villámolvasás volt az, ami igazán segített a tanulásban, és azon belül is Bakos Kornél tanfolyama (jártam másikon is előtte, de az nem hagyott bennem maradandó nyomot)
2016. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!