Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni felnőttként úszni? Lassan 57 éves vagyok, nem tudok úszni, szeretem a vizet, és szeretnék megtanulni alapszinten úszni.

Figyelt kérdés

Hol találok az interneten olyan videókat ami legalább elméletben, megmagyarázza az úszás alapjait, illetve köszönettel veszek minden hasznos intelmet!

Fejben eldöntöttem, hogy megtanulók úszni.Fontos lenne,

mert gerinc problémáim vannak illetve a bal lábfejem erőtlenebb, elkezdődött egy sorvadás is...

Mindenkinek köszönöm a tanácsait !



2016. márc. 14. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni úszóedzőhöz, mert videók alapján nem lehet úgy elsajátítani a helyes technikát, illetve sok helyen van lehetőség kimondottan gyógyúszásra járni. :)
2016. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tócsában
2016. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
youtube.com swimming for beginners
2016. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, sokszor magyarázták már, hogyan kell. Talán nem is ez a lényeg. Menj be egy olyan medencébe, ahol leér a lábad bőven. Ott próbálkozz, először csak játszadozz a vízben. Feküdj hasra, vagy hátra a vízen, közben kapaszkodj a medence szélébe. Merülj víz alá, mozogj a víz alatt. Játssz "vízihullát", amikor hason fekszel a vízen és a fejed is a vízben van, így próbáld a kezeddel, lábaddal tolni magad. kezdésnek ez a jó. Utána próbálj különböző úszásformáknak megfelelő mozdulatokat utánozni a vízben. Innen már tényleg jöhet segítség, vagy magyarázatok, videók.
2016. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!