Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolci egyetemisták! Nektek...

Miskolci egyetemisták! Nektek mi a véleményetek a városról, mennyire élhető/biztonságos?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem oda is egyetemre, de egyre nagyobb aggályaim vannak a várossal kapcsolatban. Azt hallottam itt él a legtöbb cigány a nagyobb magyar városok közül Budapestet leszámítva és, hogy emiatt elég veszélyes.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban, tényleg ilyen rossz a helyzet vagy ez csak amolyan legenda?

Az Avason biztosan sokan vannak pl. vagy a Vasgyár környékén, de a többi helyen is, pèldául a Centrumban vagy a tömegközlekedési eszközökön (villamos, busz)?

Összehasonlítva mondjuk Debrecennel, mennyivel rosszabb a helyzet?


2016. dec. 13. 06:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Általános és középiskolás koromból elég rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban egy Szabolcsi kisebb falu és város kapcsán, ezért inkább kerülnèm az olyan településeket, ahol sokan vannak, nem akarok még éveket lehúzni gyakori zaklatások mellett..
2016. dec. 13. 06:47
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ez külön egyetem város. Oda bent nincs sok cigány, ha van akkor ők muveltebbek. :) észre se veszed annyira kevés. Kint az egyetem városon kívül pedig valóban sok. De ki lehet bírni
2016. dec. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen tapasztalataid vannak?

nálunk is van amolyan non go zóna, rendőr se igazán mer bemenni vagy ha nagyon be akarnak akkor csak 4-5 kisbusszal, de kíváncsi lennék, nálatok milyen dolgok történnek ... köszi

2016. dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És melyek azon a "non-go zónák"? Egyébként összességében lettem volna kíváncsi a városra, mármint a forgalmasabb, központi részekre elsősorban. Rossz hírű telepek mindenhol vannak, de oda nyilván nem is megy be az ember csak úgy.


"kíváncsi lennék, nálatok milyen dolgok történnek ... köszi"

Mármint hol nálunk?

2016. dec. 13. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Őszintén szólva egy putri az egész város, az egyetem pedig elég alacsony színvonalú (ahogy írták még cigányok is járnak oda)

4 évig Miskolcon éltem úgyhogy elég jól ismerem de soha többet nem mennék vissza

2016. dec. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A város egyáltalán nem putri, max egyes részei, de oda nem kell bemenni. Az "alacsony színvonalú" egyetem pedig a második legjobb az országban, de főleg a jogi kar és a gépész kar:) Ne hallgass a negatív véleményekre, szerintem a főváros sokkal gázabb. Miskolc folyamatosan fejlődik és egyáltalán nem olyan veszélyes, mint ahogy azt masok hiszik. Nekem is meg van a véleményen a dunántúli varosokrol, még sem osztom az észt és írogatok hülyeségeket. Nem értem miért kell más ember kedvét elvenni a várostól. Ja és az egyetemről még annyit, hogy én is ide járok és rengeteg csop.társam jön ide tanulni az elte-rol, debreceni egyetemről, mert nincsenek megelégedve az ottani oktatással. Szóval erről ennyit:)
2016. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!