Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest XIV. Kerülete (Zugló)...

Budapest XIV. Kerülete (Zugló) biztonságos/élhető?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 5 éve élek itt, még nem volt gondom. De gyanítom itt is van jobb és rosszabb környék. Elég nagy kerület.
2015. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Ja, hát a Szugló utca és a Pillangó utca környéke nem éppen a legjobb, de a többi kifejezetten kellemes.
2015. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2# Ezt meg mire alapozod?? Három éve a Pillangón lakom, rosszarcokat elvétve látok, a tisztaság megfelelő, a tömegközlekedés kiváló.
2015. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj be a Bíbor vagy a Várna utcába...
2015. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoktam ezekben az utcákban is lenne, és soha nem ért semmi baj. Néha látok pár csövest, ennyi. A burzsuj külvárosi környékeken kívül hol nincsenek?
2015. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemá. Pár éve a szemem láttára fejszézte egymást két kisebbségi a Bíbor utcában. Csak azért nem hívtunk rendőrt, mert tetszett a dolog. A Várnában meg csapatostul nyomulnak lejmolni cigit az arra sétálókra. Nem azt mondom, hogy napi jelenség, hanem heti.
2015. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még sosem tapasztaltam ilyen balhét, pedig legalább 2-3 naponta el szoktam menni arra. De ha csak kisebbségiek ölik egymást, az miért gond? A cigilejmolás az meg mindenhol megy, az Andrássy úton, meg a Vörösmarty téren is.
2015. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, itt nálunk a 16-17.-ben ez nem szokás, pedig abszolút nem burzsuj környék (Ómátyásföldet kivéve). :)
2015. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen
2019. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!