Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy vegyészmérnök msc-n...

Egy vegyészmérnök msc-n mennyi a képzési idő? Megéri elvégezni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 félév. Megéri elvégezni.
2016. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem szart sem ér. Legalábbis tudás szempontjából. Az persze igaz, hogy álláskeresésnél jobban mutat, ha megvan az MSc diploma is, de maga a képzés arra jó, hogy még 2 évig szenvedj az egyetemen. Én a BME-re jártam 1 félévig BSc után. Gyakorlatilag a BSc-n tanult tantárgyakat kezdik el ismételgetni, egy kicsit mélyebb szinten. Embernek nézve még ott sem leszel, ugyanúgy vannak szórótárgyak, felesleges tölteléktárgyak, szívatások, az én személyes kedvencem, amikor a 80 fős terembe 120 embert raktak be.
2016. dec. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van véleményetek esetleg Debrecenben a vegyészmérnökiről? Akár bsc-t akár msc-t tekintve.
2016. dec. 13. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem speciel sokkal jobban tetszik az Msc, mint a Bsc. BME-re jártam alap- és mesterképzésre is. Szerintem ebben a szakmában elvárt belépő a Msc diploma sok munkakörben. Szerintem úgy a Bsc-n végzettek kb. 75-80 %-a tanult tovább nálunk. A debreceni egyetemről én annyit tudok, hogy ott korábban csak Bsc képzés volt, egy éve indult először Msc szóval még nem túl nagy hagyománya van.
2016. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!