Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Obudai mernokinfot kozepszintu...

Obudai mernokinfot kozepszintu matek erettsegivel el lehet vegezni?

Figyelt kérdés
Termeszetesen a nyaron foglallozok majd a kalkulussal

2016. dec. 14. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szorgalmadon múlik. Ha sokat gyakorolsz, akkor el.
2016. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem mérnökinfót tanulok, hanem a mechatronikát, de azt állíthatom, h kellő szorgalommal ( és egy kis érdeklődéssel) le lehet vizsgázni matekból egész korrektül. Én tavaly 4 es közepet írtam matekból,de őszintén szólva a itt nem okozott akkora nehézséget a matek1 mint vártam. A folyamatos tanulás a lényeg,minden héten elő kell venni az adott anyagot és leülni gyakorolni,akkor nagy baj nem lehet. Jól jön az emelt érettségi ez tény,mert sok már középiskolában megtanult dolgot fogsz hallani itt,de egyáltalán nem létszükséglet. :)
2016. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* le lehet vizsgázni
2016. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából csak azzal lehet.
2016. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!