Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utolsó pár hónapban már nem...

Utolsó pár hónapban már nem mindegy, hogy járok be a gimibe? Most mi értelme van már balhézni?

Figyelt kérdés

Elég jó hírű gimibe járok, viszont ez az oktatásán nem látszik meg. Konkrétan a biológiaórák film nézéstből állnak, matekon a tanár ordítozik 20 percet minimum, magyarból most kezdtük a végzős anyagot, és még sorolhatnám... Ezért én nem szenvedek ott, van jobb dolgom is. Az egyetlen, amire normálisan bejárok, az a történelem, mert tényleg érdekesek az órák, a tanár normális és korrekt és általában addigra fel is ébredek itthon, hogy bemenjek. Most apánál voltam pár napot (elváltak) és kérdezte, hogy nekem miért nincsenek reggel óráim és mondtam, hogy vannak, csak azokra nem mindig megyek be. Erre kiakadt, hogy ez milyen hozzáállás, meg hogy így nem fogok tudni leérettségizni.

A 4 év alatt a legrosszabb jegyem a 3-as, 2 nyelvből van nyelvvizsgám és előrehozott érettségim, az összes szóbeli tételt megkaptam már kidolgozva. Ráadásul fizetős helyre megyek, szóval nem is igazán számít, milyen lesz az érettségi, de az előzmények nem azt mutatják, hogy hü..ye lennék ahhoz, hogy érettségi előtt mondjuk 3 héttel leüljek megtanulni a tételeket.

Ráadásul matekból és magyarból is különtanárhoz járok, mert anyának elege lett abból, hogy matekból pld. eddig egy írásbeli feladatsort sem csináltunk meg. És mindkét tanárom elégedett a teljesítményemmel.


Nem értem, az apám miért balhézik feleslegesen...


2016. dec. 19. 17:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
97%
Mert az apád és mert próbál némi kötelességtudatra nevelni, amit ti mai kölykök láthatóan kikértek magatoknak!
2016. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, a nagy "kötelességtudatra nevelés közben" azért eszébe juthatna, hogy az utóbbi években konkrétan eltűnt az életemből, és az sem túl jó pont a szememben, hogy anyát ronccsá verte, amíg házasok voltak. Mert igen, volt olyan, hogy már a szomszédaink jöttek át, hogy minden rendben van-e... :D


A kötelességem a tanulás. Az eredményeim és a tanáraim szerint ezt sikerrel teljesítem,

2016. dec. 19. 17:15
 3/20 anonim válasza:
96%
És most jobban érzed magad hogy apádat egy anonim oldalon kipletykálhatod? Vagy mégis milyen választ vártál? Igen fiam, az apád egy köc.sög mert azt mondta járj iskolába!? Hmm??
2016. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ez nem kipletykálás, csupán leírtam a tényeket, mielőtt elvárnád, hogy szobrot állítsak neki, "mert az apám".

Inkább vedd be az elgurult bogyódat. :)

2016. dec. 19. 17:20
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát csak veled lehet a probléma, ha esélyed sincs állami helyre bekerülni...
2016. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
57%
Üllj le kisgyerek.. :)
2016. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan igazolod le a hiányzásaidat? Én is ilyen nagypofájú gyerek voltam, mint te aztán jól ki is rúgtak az igazolatlanok miatt. Utána jött az esti gimi és még onnan is bekerültem államilag finanszírozott szakra Szóval?
2016. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Aki egy magánegyetemen bekerül állami helyre, annak minden elismerésem! :)
2016. dec. 19. 17:28
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy, hogy bejársz-e. Nagyon hamar repülni fogsz a munkahelyedről, ha ott is így állsz a dolgokhoz. Vannak kötelességei az embernek. Nem mindegyikhez van kedvem nekem sem, de ez csak engem érdekel. A főnököt, tanárt baromira nem. Hogy igazolod a hiányzást ? Nem lehetsz valami értelmes, ha nem gondolsz bele, hogy mit szólnak ehhez a tanáraid. Az ő óráikra nem mész be, de a kollégáéra igen. Majd szóbeli után ne sírjon a szád, hogy miért negatívan állnak hozzád. Az is már régen rossz, ha költségtérítéses szakra mész. Ha lenne tehetséged hozzá, akkor államira vennének fel.
2016. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
magánanyádkínja. Hülye kis kamugép.
2016. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!