Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok erra totálisan...

Jogosan vagyok erra totálisan kiakadva? Hosszú.

Figyelt kérdés

1 évig furulyázt, 1 évig klanrinéztoztam és most ötödik éve fuvolázom, egy helyi zeneiskolába tanulok. Kb 4 vagyunk fuvolásak úgy régebb óta, nekem egy másik lánnyal van órám, már több éve, és mi vagyunk a legjobbak. (Mármint ebben az iskolában.)



Már tavaly is nagyon kiakadtam erre a lányra, mert adtak nekünk egy duetett, amit a mefhalgatáson kellet volna elõadnunk, én rendesen tanultam meg gyakoroltam, mert nagyon el akartam fújni, de õ egyszerûen csak nem jött az órákra (mert nem volt kedve, vagy épp ruhát vásárolt...) és végül nem sikerült...

Meg állandóan csak nyafogott nekem hogy nem is tudja minek jár ide, neki ez már nem megy, lehet hogy kiiratkozik, stb stb.

Aztán késõbb megpróbáltam vele beszélni, hogy ha nem akar fuvolázni akkor nem muszáj járnia, mert én pl. örülnék ha olyasvalakivel lenne órám akivel tudok haladni. De nem igazán értem el vele semmit mert ki se iratkozott, de ugyanúgy csak néha jelenik meg.

Csak totálisan ki vagyok akadva mert nem tanul, aztán még órán olyan nagyon aranyosan érdeklõdik minden iránt meg teljesen úgy tesz mintha érdekelné az egész! Pedig a tanár háta mögött meg tojik az egészre, és mondja a magáét hogy tök felesleges járni, meg hogy sz@r a zenekar stb.

Közben pedig már elõrébb járok jóval és a bemelegítésnél mindenféle gyakorlatokat kell csinálni a skálával. De õ már elõzõket sem csinálta meg (nem is volt órán), erre a tanár azt mondja hogy csinálja velem. Meg értem hogy nem szeretne csak a bemelegítéssel sok idõt pazarolni na de akkor is, én több hétig csináltam az elõzõeket amig meg nem volt elégedve

Persze rögtön az elsõ közepén le is áll, mert nem tudja megcsinálni. És erra a tanár hagya hogy én befejezem és megy is tovább az óra.

Ha a zenekarban szólót kell fújni akkor is muszáj megosztanom a lánnyal (fele-fele) holott a tudásom és munkám alapján én érdemelném meg hogy elfújjam. Gyakorlok, és elszoktam járni a próbákra, és jobban fújok a másik lánynál, csak szerintem a karmester nem akar senkinek sem kedvezni.

És nekem tök elegem van. Órán sem kell semmit sem csinálnia, nem is fújhatok már senkivel duetett mert õ úgyse jön már, tökre úgy érzem hogy felesleges tanulnom meg komolyan vennem az egészet ha csak ugyon annyira becsülik meg a munkámat mint annak a csajsziét akit nem is érdekel az egész...

Aztán meg még az órán izél velem a tanár hogy többet kellene tanulnom, meg hogy azért vagyok csak még ezeken a gyakorlatokon és nem elõrébb.

Teljesen el is ment a kedvem az egésztõl :(

Pedig a zenét tökre szerettem elõtte :(

Am én 14/L, a lány akinek velem van órája meg 15.

Jogos hogy ki vagyok akadva? :(



2016. dec. 22. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan vagy kiakadva. A tanárral nem próbáltál már beszélni erről?
2016. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jogosan vagy kiakadva, viszont ehhez hasonló problémák tömkelegével fogsz még találkozni életed során, és helyén kell kezeld a dolgokat. Csak egy kérdés mellékesen: ezek az órák hobbi szinten mennek? Lenne lehetőség arra hogy más csoportba kerüljél? Ne ezzel a csajszival? Mi lenne ha ő abbahagyná? Egyedül maradnál?
2016. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jogosan vagy kiakadva.

Vagy próbáld rendezni ebben a suliban vagy próbálj sulit váltani!

2016. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!