Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ősszel, az előrehozott érettsé...

Ősszel, az előrehozott érettségi időszakában is tudok javítani az érettségimen?

Figyelt kérdés
Az érettségim megvan, a törit ki szeretném javítani, hogy több pontom legyen. Jelenleg ugyanabbam a középsuliban vagyok technikusin. A tanulói jogviszom jár, tehát ingyen meglehet ezt oldani?
2012. aug. 10. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy csak az első érettségi vizsga ingyenes, a másodikért már fizetni kell...

Tantárgyanként!...

2012. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ingyenes és javíthatsz. De az őszi kicsit nehezebb szokott lenni. Sok sikert!
2012. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy szintemeléssel lehet csak javítani.
2012. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2dik vagyok. Ha már megvan a bizonyítványod, akkor bármikor bármilyen szinten újra érettségizhetsz. Tanulói jogviszonnyal az első ingyenes. Egyébként nem értem, hogy aki nem is tudja pontosan az minek ír???
2012. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ki nem ért hozzá. Én 10 éve érettségiztetek (igaz nem töriből, de azért tök analfabéta nem vagyok) Csak azt nem tudom, hogy a kedves kérdező milyen szinten érettségizett. Ha megvan az érettségije, akkor nyilván csak emelttel javíthat, tehát bele kell húzni.
2012. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De az őszi időszakra a jelentkezéssel már elkésett, tehát csak jövő májusban leghamarabb... Sok sikert!
2012. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az őszire szeptember 5ig lehet jelentkezni!!!!! Még augusztus közepe van... Meglátszik, hogy nagyon ott vagy a témában...
2012. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!