Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legneheze...

Szerintetek melyik a legnehezebben érthető/tanulható része az emelt biosz és kémia érettséginek?

Figyelt kérdés
Nektek melyek azok a témakörök, amikkel a legtöbbet kell foglalkoznotok?

2016. dec. 12. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa és mennyit tanultok?
2016. dec. 12. 20:54
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha felkészítésre van szükséged, én vállalok, írj rám nyugodtan. :)
2016. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Emelt bioszból nekem a társulástan volt nehéz, mert utáltam megtanulni, hogy melyik kis jelentéktelen növényke hol él. Szóbelin az idegrendszert kell nagyon részletesen tudni, sokan azzal szenvedtek inkább. Én fizikával mentem (orvosira) így nekem a biokémia részre többet kellett készülnöm, mint a kémiásoknak, de teljesen tanulható amit elvárnak.
2016. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a növénytan és az ökológia volt halálos, mert nem ez érdekelt a bioszból. A kémiában nincsenek élesen elkülönülő témakörök, nekem a szerves a kedvencem, de amikor már sokat tudtam belőle, a szervetlent is megszerettem. Nekem az általános kémia mindig kicsit száraz volt, de megvan annak is a szépsége. Az elektrokémiával kínlódtam sokat valamiért. :D Lehet, a számolások nélkül jobban szerettem volna.
2016. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. dec. 13. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!