Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte kollégium vélemények?

Elte kollégium vélemények?

Figyelt kérdés
Néztem az Elte kollégiumait, a legszimpatikusabb nekem az Ajtós Dürer sori kollégium. Vélemények? Esetleg a többi kollégiumról is tudnátok mesélni?

2017. jan. 1. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

CSAK A KEREKESBE NE!!!!

Különben tökmindegy melyik szimpatikus :D ex szobatársam úgy került hozzánk, hogy be se jelölte az adott koleszt. A BTKsok kerülnek általában a KUKba az ajtósiba inkább TTKsok vannak ha jól emlékszem de lehet hülyeséget mondok

2017. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy milyen sorrendet állítasz, abba kerülsz amelyikbe osztanak. Az Ajtósi és a KCSSK elvileg nagyon jó, de oda kevesebbeket vesznek fel. Én tavaly a tétényben voltam (ennek most a Griff a megfelelője mert a tétényt újítják), hát az kint volt a 22. kerületben, 45 perc volt beérni busszal a suliba, omlott a vakolat, régi heverőn aludtam stb. Két pozitívum volt: szuper szobatársak, akiket én választhattam ki, illetve a fürdőszoba nagyon szép volt, felújított. Most ismerősöm lévén egy katolikus koliban vagyok, de sokkal jobban szeretem. Közel van a sulihoz, nem erőltetik a prgramokat nagyon, ki-be lehet járni amikor tetszik stb., és normális bútorok vannak.
2017. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Ajtósi nekem bejön, leginkább azért, mert a BTK trolival (ami a kollégiummal szemben lévő megállóból indul) forgalomtól függően 15-30 percre van, és nem kell átszálni meg sétálni. A TTK viszont odébb van :) Maga a kollégium átlagos, ha bármi gond adódna, gyorsan megoldják, jó a közösség is, én tudnám ajánlani, mert bár lehet, hogy léteznek jobb helyek, de majdnem fél évnyi ott lakás után én meg vagyok elégedve vele.

Többiről nem tudok véleményt mondani.

2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#csakagriff

Bar neha nincs net meg ev elejen nem volt nagyon melegviz, de cserebe nagyon jo helyen van(Kelenfold ot perc gyalog), cukik a portasbacsik, jofejek a nevelok es az epulet is eleg modern(legalabbis az A resze)

2017. jan. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, es btk kozvetlen villamossal 20perc, TTKhoz at kell szallni Moriczon 4-6osra, de az is kb 20-25perc lehet, TÓK is ugy tudom ekorul mozog:)
2017. jan. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!