Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Raerek kulon tanulni a BCE...

Raerek kulon tanulni a BCE gazdinfora vagy a OE mernokinfora kozepszintu erettsegivel?

Figyelt kérdés

Jovore erettsegizek, most fejeztuk be a fuggvenyeket es kezdjuk az egyenleteket. Persze ez egyaltalan nem egyetemi szintu, de kulonisebb megeroltetes nelkul negyes vagyok matekbol (ez oersze 5 lesz felevre/ev vegere).

A kerdesem az, hogy az egyetemi matekra mar iden keszuljek, vagy raerek jovore? Pl komplikaltabb gyokok, egyenletek, fuggvenyek stb. A derivalast, integralast mindenkepp megtanulom.



2017. jan. 2. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyarakat használd ki készülésre. Legfőképpen emelt matek feladatokat csinálj meg, gyakorold be, még ha középmatekra mennél akkor is. Az utóbbi kettőt mindenképpen tanuld meg.
2017. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Nyaron mindenkepp gyakorolnam az emelt dolgokat. Csak valoszinuleg nem fogom egybol erteni oket, igy gondoltam, hogy evkozben bele-bele kostolgatok. Raadasul lehet, a nyari szunetet norvegiaban toltom, ahol nem lesz lehetosegem magan tanarra
2017. jan. 2. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne a BCE-re menj, a fleiner balazs fele matekot meg kevesen szerették.. szerintem az OE mernokinfo hasznosabb is, matek menni fog :) nekem ks kozepszintu volt, egyetemi matek mas és begyakorolhato
2017. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ne a BCE-re menj, a fleiner balazs fele matekot meg kevesen szerették.. szerintem az OE mernokinfo hasznosabb is, matek menni fog :) nekem ks kozepszintu volt, egyetemi matek mas és begyakorolhato"


Amit Fleiner csinál és lead, egy az egyben ugyan az megy máshol is. Ne ez alapján válassz mást. Sőt, OE mérnökinfón csak ennél durvább a matek.

2017. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!