Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnem megcsinalni a...

Szeretnem megcsinalni a jogositvanyt, de valamennyire felek is tole. Merjek igy belekezdeni?

Figyelt kérdés
22 eves lany vagyok. Utalom a buszozast, a varakozast, es azt hogy idohoz vagyok kotve, illetve, hogy mindig keresnem kell egy fuvarost aki elvisz ide-oda.Kesobb pedig ha dolgozni kezdek, oda se artana, ha nem kene tomegkozlekedni. Viszont nagyon felek a vezetestol, illetve attol, hogy a forgalomban mi lesz velem. Felek, hogy bajt okozok, megserul valaki, vagy kart teszek valamiben stb...illetve tartok attol is, hogy, hogy tudok tobb fele dologra koncentralni. Baratommal elmentunk egy elhagyatott helyre, hogy kicsit kiprobaljam. Gurultam kicsit elore hatra, nyomkodtam a pedalokat stb... Akkor kaptam igazabol kedvet hozza, de akkor is bennem volt az, hogy osszetorom az autot vagy valami...Honnan tudhatom meg azt, hogy alkalmas vagyok-e ra vagy sem ? A szuleim fizetnek, aztmondtak ha nem csinalom vegig ha elkezdem, kitesznek a hazbol :D
2017. jan. 3. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért kell 30 órát és 580 km-t kötelezően levezetni oktatóval. Ha másra nem, arra elég, hogy ne szard össze magad, ha kocsiba kell ülnöd. Ha meg nem megy/nem sikerül elsőre a vizsga, nem kell pánikba esni, rengeteg embernek nem megy elsőre. Veszel pótórát (bár inkább ne kelljen, mert azért az pénzben sok), aztán ha már láthatóan jobban megy, akkor jelentkezel újra vizsgára, átmész, nem lesz gond.


Ha betartod a sebességkorlátozásokat, és figyelsz az elsőbbségadásra, nem fogsz nagy tragédiákat okozni.

2017. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!