Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy osztalytarsam, aki...

Van egy osztalytarsam, aki neha napjan elkezd b*s*z*o*atni annak ellenere, hogy " " jó " " "haverok" vagyunk. Miért is?

Figyelt kérdés

Egyiknap tok jol elvagyunk,aztan masnap nagyon rajon ez a b*sz*o*ga*tas.Pl,vallba ver,vagy neha napjan combon terdel.Ezzel nincs semmi baj,mert en ezeket k*rv*a*ra de visszaadom,de aztan elkezd hisztizni aztan megint elkezdi es kitudja ez meddig megy el.(A gyerek joval erosebb nalam,magasabb is es meg box-ol is)

Hogy allitsam le?Vagy ha szimplan nevessem el magam ha b*sz*o*gat vagy mi?

16/f


2017. jan. 4. 17:50
 1/1 anonim válasza:
az ilyen nem barat, nekem is voltak regen ilyen osztalytarsaim es mindig kiderult roluk hogy nem normalisak, beteg az agya vagy lelkiserult, vedd meg magad sztem ha neked megy es baratkozz inkabb valaki massal en ezt tudom javasolni.
2017. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!