Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak velem ha nem...

Mit csinálnak velem ha nem öltözök ki a holnapi érettségire?

Figyelt kérdés
Szóval, ha nem veszek fel öltönyt, öltönynadrágot, inget, mint amiket az érettségire illik, hanem csak simán egy farmert, pólót, meg egy csuklyás pulcsit veszek fel, mint amit mindig is szoktam? :D
2010. máj. 4. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben csúnyán néznek, rosszabb esetben nem engednek be. Te tudod, hogy milyen az ottani hangulat.
2010. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn öltönyben mentem, de az ünnepi öltözet mára egy fehér ingre redukálódott. Majd a szóbelire kiöltözöm, itt beülök a padba, aztán senkit sem érdekel, hogy mi van rajtam.
2010. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval ez az én tanáraimon múlik, és nincs semmi féle központi kötelezettség... :)


Mindegy, azért öltönybe megyek.

2010. máj. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!