Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemet válasszak?...

Milyen egyetemet válasszak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ugye én idén fogok érettségizni. Szeretnék egyetemre menni viszont nem vagyok valami jó tanuló. (persze ezen változtatni akarok) Nagyon érdekelnek a könyvek, az olvasás. (18/L) Jó lenne ha ajánlanátok sulikat.

2017. jan. 7. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
tessék kitölteni a felvin a személyiség és pályaorientációs tesztet.. az sokat segít :)
2017. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Informatikus könyvtáros esetleg?
2017. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs még valami, amit el tudnál mondani magadról? Sok embert érdekel a könyvek meg az olvasás, ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy szeretsz enni meg aludni.

Ennyi infoból azt tudom csak javasolni, hogy legyél eladó egy könyvesboltban, de ahhoz nem kell diploma.

2017. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretem az irodalmat is. :)
2017. jan. 7. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyar szak vagy informatikus könyvtáros, szabad bölcsészet? Ezekre a ponthatárok is alacsonyak.
2017. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Várhatóan hány pontod lesz? Államis vagy fizetős?
2017. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és feltétlen muszáj egyetemre menni?
2017. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs hány pontom lesz. Örülök ha meglesz.

Állami, de lehet fizetős is.

Nem feltétlen muszáj, de szeretnék.

2017. jan. 7. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon van az összes egyetem. Böngészgesd a szakjaikat, melyik érdekel.

[link]

2017. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szeretem az irodalmat is. :)"

Jó, de mit szeretsz benne? Ó Istenem, nagyon nehéz veled. Eddig elmondtad az összes közhelyet, ami a tinilányok 80%-ra jellemző. Én is imádtam az irodalmat, aztán mérnök lesz belőlem.


"Fogalmam nincs hány pontom lesz. Örülök ha meglesz."

Ez tényleg igaz, vagy csak önbizalomhiányos vagy? A felvin van pontkalkulátor, legalább azt használd.


Nem kötözködésből kérdezem, de tényleg egyetemre akarsz menni? Mert azon túl is van ám élet. Én abszolút semmit nem tudok a könyvek világáról, egy google keresés a következőket dobta ki: tipográfus, tördelőszerkesztő, kiadványszerkesztő. Nem ástam bele magam, hogy pontosan mik ezek a szakmák, ha jól látom okj képzésben oktatják őket. Olvass róluk, hátha megtetszik valamelyik.

2017. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!