Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemet/főiskolát...

Milyen egyetemet/főiskolát válasszak, ha nagyon nagyon egyszerűen tudok nyelvet tanulni, és szeretek is?

Figyelt kérdés
Nagyon sok minden érdekel, de a legjobban a nyelvek, tanulok is egyszerre többet. Milyen területen tudnám ezt kamatoztatni? :)
2015. febr. 25. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemzetközi jog,vagy külker.
2015. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ ...... Milyen nyelven értesz? Én is sok nyelven tanulok. De amelyik nyelveket a legjobban értem az a : magyar,angol,német,török,héber,jiddis,orosz...........stb.
2015. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

angol, német, olasz, török, francia, spanyol, arab, igazából bármelyik. semmiben nem vagyok kiemelkedő csak a nyelvtanulásban :)

ezért gondoltam arra, hogy olyan szakmát választok amiben ez előnyt jelent

2015. febr. 25. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a matek is jól megy,akkor turizmus-vendéglátás alapszak és/vagy nemzetközi gazdálkodás. Esetleg logisztika.
2015. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!