Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti milyen különórára jártok?

Ti milyen különórára jártok?

Figyelt kérdés

Lehet bármi, amit iskolán kívül csináltok. Szakkör, sport, kézművesség, hangszer, korrepetálás, magántanár, különóra, akármi.

Milyen gyakran jártok? Csoportos vagy magán órák? Fárasztónak gondoljátok, vagy élvezitek ezeket a foglalkozásokat?

Kérlek írjatok kort/osztályt és nemet is.



2017. jan. 7. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

idén ez a programom: hétfő: 3-tól fél ötig táncóra (néptánc, és nyilván csoportos). aztán fél hattól 7-ig megint táncpróba (más tánccsoporttal, de ugyanúgy néptánc)


kedd: 3-tól 4-ig kóruspróba (ez nincs minden héten, csoportos - de általában szólam próba szokott lenni)

aztán van úszás bérletem, szóval néha ekkor este (7 és 10 között) úszni megyek. nyári/tavaszi időben biciklizni


szerda: táncpróba 6-tól 8-ig


csütörtök: 3-tól 4-ig kórus (ált. vegyeskari próba), 4-től 5-ig vagy fél 6-ig táncpróba, utána 6-tól 7-ig zongora óra (ezen egyedül vagyok)


péntek: 4-től fél 6-ig cserkész foglalkozás


aztán régebb (tavaly a vizsgák miatt) jártam plusz (idegen) nyelvórákra

5.-6.-7-ben gitárra, 4.-5-ben kosárra, azelőtt úszni (edzőhöz), 4-ben modern táncra


hú. kb ennyi :) 16/L

2017. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Nyelvet itthon tanulok, simán lehet egyedül is. Ha meg van net, máris nem vagy egyedül. A környéken futok, ha sportra vágyom. Teljesen felesleges telenyomni a napodat minden zöldséggel. Drága, fárasztó, felesleges. Szerinted nem??
2017. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Heti 3 kondi, matekból magántanárhoz és angolt pedig a suliban egyáltalán nem csak magántanárnál.
2017. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár nem most, hanem 4 évvel ezelőtt, mikor még gimis voltam, 12. osztályban heti 2x 90 percre magántanárhoz mentem angolból.

Szerettem járni, de mindig nagyon stresszeltem, mert nagyon féltem, hogy nem fog végül sikerülni a nyelvvizsgám.

akkor 18 éves voltam, most 22/L

2017. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Zenére járok kedden 2-től 3-ig, szerdán kamarára leginkább 5-től 7-ig, táncolok pénteken 3-tól 1/2 7-ig, hétfőn és csütörtökön szolfézsra megyek 1/4 3-tól 1/4 4-ig. Szombaton általában vagy átmegyek egy barátnőmhöz vagy ő jön át hozzánk és olyankor szoktunk matekra gyakorolni esetleg még egy kicsit korrepetálom vmelyik tantárgyból amelyik nem megy neki. Vasárnap lazulás....

Asszem ennyi. Most így állnak a napjaim. 14/L

2017. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És természetesen élvezem őket. Ha nem így lenne nem járnék rájuk. #5/5-ös vagyok.
2017. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még. :)

2017. jan. 13. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!