Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyi különórára...

Kamaszok, ti mennyi különórára jártok és ezek mellett hogyan megy a tanulás? Akik több különórára járnak, nem megy a tanulás rovására?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 14:19
 1/7 anonim válasza:
45%
Èn most ballagtam általánosból ès szinte minden èvben a hèt minden napjára jutott valami elfoglaltság. Attól függ hogy mennyire vagy jó tanuló ès mennyi szorgalmad van este tanulni. Nekem pèldául nem jelentett gondot, de mindenkinek más a terhelhetősège. Legjobban úgy kapsz igazi választ a kèrdèsedre ha te magad is kipróbálod
2016. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
8. osztályban minden nap estig a zeneiskolában voltam. Nem ment a tanulás rovására, és még bulizni is maradt időm.
2016. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Én hatodiktól kilencedikig heti 2-3 alkalommal jártam angolt tanulni. Rengeteg sportot is kipróbáltam, de az utolsót 5.ben hagytam abba (ez sem zavart be soha a tanulásba)
2016. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Alsóban kell tanulni?
2016. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Általánosban heti 2x jártam zeneiskolába (2x 1,5 óra), valamint heti 2x sportolni (2x 1 óra).

Középsuliban 9.-11. között heti 2x jártam angolra (2x 1,5 óra), ezenkívül néha matekdogák előtt elmentem külön matekra, de ez nem volt rendszeres. 12.-ben pedig az angol mellé jártam még heti 2x 1,5 óra bioszra és heti 2x 1,5 óra kémiára.

Az utolsó év elég nehéz volt, de nem a különórák miatt. :D Egyébként szerintem az általános és a középsuli is könnyű volt, én végig kitűnő voltam, pedig kifejezetten lusta vagyok és utálok tanulni :D

2016. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Alsóban heti kétszer jártam tornázni, kitűnő voltam végig.

Felsőben általánosban nem volt fix dolog, néhol jártam külön angolra, néhol valamit sportolni, szintén nem voltam rossz tanuló.

Gimiben (6 osztályosba jártam) heti kétszer 1 órát úsztam (11.ig) és kezdetben heti egyszer 4 órát jártam rajziskolába, amiből egy idő után heti kétszer 4 óra lett. 12.ben megmaradt a rajz bár nem minden héten 8 órával, plusz mellé heti kétszer 2 órára felvételi előkészítőre jártam. 12.ben megint kitűnő lettem, kitűnő érettségivel, előtte 4.4 és 4.9 közt mozgott az átlagom, szóval nem ment a tanulás rovására itt se. Mondjuk nem igazán tanultam gimiben óráról órára és a leckét is ha lehetett lyukas órákban meg közlekedési eszközökön csináltam főleg az utolsó években.

2016. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Én nyolcosztyos gimibe járok úgyhogy elég kemény a tanulás. Heti kétszer zongorára meg szolfézsra járok. Ezenkívül hétvégén néha zongorafellépések vannak. Tavaly jártam heti négyszer sportolni plusz minden hétvégén meccs volt. Tavaly is és idén is kitünő lettem.

13/L

2016. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!