Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő felkészülni az...

Mennyi idő felkészülni az emelt kémia érettségire nulláról?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 04:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 honap eleg volt, ugy, hogy a tobbi targyra is keszultem.
2017. jan. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Én bioszból és kémiából érettségiznék csak, csak nem tudom, be merjem-e vállalni a májusit vagy inkább csúsztassam őszre, vagy jövő májusra.
2017. jan. 9. 05:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkabb told el. A biologia sima ugy, de kemiabol elmennek tanarhoz, mert 0-rol nem fognak menni a szamolasos feladatok. Szeptembertol aprilisig szomtak lenni kurzusok, ha Budapesten laksz, tudok is ajanlani.
2017. jan. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megköszönném. :) Végül is nem leszek elkésve 23 évesen az orvosival, csak már jó lett volna idén kezdeni.
2017. jan. 9. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr. Doleschall Marton, a Nyugatinal tart orakat. Heti 1x jartam hozza kiscsoportos orara es 1000 Ft-ba kerult. Ha mellette rendesen tanulsz otthon siman jo.
2017. jan. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!