Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kitöltöttem egy matek érettség...

Kitöltöttem egy matek érettségit, megbuktam, mit tegyek? 4 hónapom sincs már.

Figyelt kérdés

Mindkét feladatlapon 8-8 pontot értem el, ami csak a szóbelire elég. Nem tudom mit tegyek, nem sok időm van már. El trehánykodtam az eddigi lehetőségeimet, szartam a tanulásra. Nem ismerem rendesen a műveleteket, józan paraszti ésszel szedtem össze ezt a 16 pontot, és rengeteg időm elment a gondolkodásra, hogy legalább ennyit helyesen megoldjak. Összesen 8 feladatot tudtam megcsinálni a 24-ből, a többihez hozzá se tudtam kezdeni, időm sem maradt rá. Mivel időre csináltam. Mit tegyek? Valaki segítsen. :'(

Így inkább meg se írom, minthogy kudarc érjen...



2017. jan. 12. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit tehetek még ez alatt a 4 hónap alatt? Gyakoroljak érettségiket vagy inkább művelet fajtákat, témaköröket külön külön vegyem át?
2017. jan. 12. 19:35
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és most jut eszembe hogy annyira hülye vagyok, hogy még az időmet is elszámoltam. :DD 95 percre állítottam be jelzést, 135 perc helyett.
2017. jan. 12. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj magántanárhoz. :) Aki felkészít.
2017. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, tényleg jobb ha keresek egy tanárt. De most hogyan kezdjek hozzá? Ebben a pillanatban mit tehetnék?
2017. jan. 12. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is újraérettségiztem, igaz az egyetemi felvételi miatt.

A neten megoldottam a korábbi érettségiket, utána pedig összehasonlítottam a megoldókulccsal. :)

2017. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!