Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgadrukk ellen mit lehet...

Vizsgadrukk ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nemsokára szóbelizek és amikor izgulok,akkor nem jutnak eszembe amiket megtanultam.

Ti hogyan győzitek le ezt a vizsgadrukkot vagy minek nevezzük?


2017. jan. 13. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy . Nem lehet legyőzni . Minnél jobban akarod hogy elmúljon annál inkább előjön. Én semmit se teszek ellene , hagyom hogy végigfusson rajtam az idegesség ,mert utána elmúlik úgy is. Ha újból rám jön ,akkor is hagyom hogy előjöjjön de akkor már nem megy olyan magasra,mint előző alkalommal és utána megint elmúlik és így tovább . A végén meg már nem is izgulok ,hanem egy kicsit emelkedett állapotban várom a vizsgát . Konkrétan hozzá tudod magad szoktatni,csak ne küzdj ellene. Ne vegyél be gyógyszert se.
2017. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Én lefoglalom a kezem. Régebben tollakat pörgettem, manapság lakatot török. Néha furcsálják a tanárok
2017. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Viszont néha elkérik és szóbeli helyett megtanítom őket. Teljesen elfelejtik hogy vizsgáztatniuk kéne. Elküldenek egy jólvan ötössel. De ezt tanáronként Max egyszer lehet eljátszani, és spéci tanuló lakat kell amit könnyű feltörni és jól lehet látni mit csinál az ember(átlátszó)
2017. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez csak hozzászokni lehet. Első vizsgáim előtt 2 héten keresztül nagyon erős gyomorgörcsöm volt egész nap, nem tudtam aludni, verejtékeztem, aztán most már olyan a vizsganap is, mint bármelyik másik.
2017. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!