Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt informatika érettségiről...

Emelt informatika érettségiről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Külhoni magyar vagyok, nem sajnáltatni akarom magam, de az itteni oktatás nem üti meg a magyarországi szintet. Emelt informatika érettségit szeretnék letenni, megnéztem a követelményeket, tételeket, feladatsorokat stb. és úgy érzem a tudásom megfelelő ahhoz, hogy teljesíteni tudjam. De nem tudom egyik tanáromat sem megkérdezni a valóságról. Milyen tapasztalataitok vannak? Elég ha azokat az anyagokat tanulom meg amiket feltettek a közleménybe vagy vegyem meg a tankönyveket is? Nálunk nincsen tankönyv informatikából, a tudásomat önszorgalomból szereztem és nagy álmom, hogy egyszer programtervező legyek :) Előre is köszönöm a válaszokat!

18/L



2017. jan. 17. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Igen, azt kell megtanulnod, ami a kovetelmenyben van (a kozep es az emelt oszlopban levoket egyarant, ebbol sok felreertes van), ha a kidolgozashoz tankonyvre is szukseged van, akkor vedd meg batran! :)
2017. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik országban élsz?

A tankönyvek lényegében a szóbelihez kellenek. Ahhoz se feltétlenül, mert össze lehet szedni a netről, de azért segítenek. A pontszám 80%-át a gyakorlati vizsgán szerezheted meg, ahhoz szerintem nem kell semmilyen tankönyv. Jó, ha egy feladatsort meg tudsz oldani a 4 órás szintidőnél hamarabb, amíg nem élesben megy, mert ott a vizsgán stressz alatt kell teljesíteni. És hajrá!

2017. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!
2017. jan. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!