Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a GCSE-mre A, B...

Hogyan tudnék a GCSE-mre A, B vagy C-t kapni "English Language"-ből?

Figyelt kérdés
Angliába költöztem kb 3 hónapja és hamarosan írjuk a GCSE-ket, a problémám pedig az, hogy ha nem értem a szöveget amit olvasok nem tudok jó pontokat kapni és én nem nagyon értem a szövegeket angolból,fogalmazni tudok meg ilyenek, de sajnos a szövegértés nem nagyon megy, ötletekre,tippekre lennék kíváncsi,hogy hogyan fejlődhetnék, vagy hogy hogyan értsem meg a szöveget szótár nélkül

2017. jan. 17. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Idén azthiszem már a szám rendszeres osztályzást fogják használni, vagyis 1-9. Egyébkéntént a minimum szerintem hogy megveszed a revision guideokat és felkészülsz.
2017. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pontosan melyik rész az amelyik nem megy olyan jól?
2017. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a szövegeket nem annyira értem amikor olvasni kell.
2017. jan. 18. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Serintem akkor a legtöbb amit tenni tudsz az az hogy különböző szövegekből gyakorolsz igy gondolom majd új szavak is előjönnek és már tudni fogod. Egyénként én amit tenni szoktam az az hogy ha nem értek valamit akkor hagyom és behelyetesítem valami mással. A szövegértéses feladatok tényleg nehezek, mi is most gyakoroljuk őket és nekem pont jövő héten lesz az english language és english literature mock examom ami szerintem elég nehéznek láttszik kezdésből mert ugyebár két és fél órás plusz az első xtra idő amit akkor adnak ha nem az angol az anyanyelved.
2017. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi a past papereket csináljuk most egy külön tanárral
2017. márc. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!