Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolás elsősök! Hány...

Középiskolás elsősök! Hány órátok van egy héten? ( nulladikokat is belevéve )

Figyelt kérdés
És ha nem kellemetlen neked megoszthatnád az átlagodat is és hogy milyen tanulónak tartod magadat.

2017. jan. 17. 19:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Járok edzésre és ott mindenki mondogatja, hogy ma 8 órája volt vagy 9 és nekem beleférne ennyi óra+edzés
2017. jan. 22. 09:45
 12/13 anonim ***** válasza:
4-estol kerdeznem, ha o kirazta kisujjbol a kilencediket, akkor miert sokkal nehezebb a tizedik? Nekem mindketto ugyan olyan egyszeru volt, bar nem voltak valami magas elvarasaim magam fele ezen a ket evfolyamon. Sok ertelme nincs a jo jegyeknek.
2017. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Azért volt könnyebb a 9. osztály, mert a kisérettségi angolból volt, amire nem kellett túl sokat tanulnom otthon, külön, mert órán is arra gyakoroltunk és jártam külön angolra is.

A 10.osztály pedig nehezebb volt, mivel matekból, irodalomból és nyelvtanból is volt kisérettségi, gyakorlat és elmélet is. Ezekkel már kellett otthon is foglalkoznom. Emellett nyelvvizsgára is készültem. A másik, hogy minden tanár "emeltebb szinten" tanított és kért számon, mivel nem tudták, hogy ki milyen faktot választ. Szóval mondhatni egy kicsit kevesebb szabadidőm volt. Ezért találtam nehezebbnek.


Egyébként 10.-ben is kitűnő lettem. Tudom, hogy felvételi pontok alapján nem számít (vagy mégis, mivel a földrajz jegyét viszem tovább), egyszerűen csak jólesett, hogy meg tudtam csinálni. Az a szép a világban, hogy különböző emberek vagyunk különböző célokkal és értékrenddel. :)

2017. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!