Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jövő tanévben középiskolás...

Beagle gyerek kérdése:

A jövő tanévben középiskolás leszek, de bajban vagyok a melleimmel. Elég kicsik, nagyon keveset nőttek és ebben az évben sokan cikiztek miatta. A menstruációm is meg van, de nem tudnátok természetes mellnövelő tippeket adni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat el kell keseritselek de olyan nincs. Nekem is nagyon kicsik pedig en mar husz eves vagyok. Ez van, cinkes. Fogadd el vagy sirj miatta de attol nem valtozik. Neked meg nohetnek amugy, ne aggodj.
2014. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középiskola elején mellem se volt :D szóval nyugi,majd emgnőnek.
2014. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

bajban vagy :D?

ugyan azért mert kicsi a mell még ugyanolyan nő vagy sosem a mell a lényeg bár férfi szemmel sokaknak igen az de ha értelmes vagy,intelligens és még sorolhatnám akkor az ilyen apró szépség hibák nem számít :)

Akik meg cikiznek azokból lesznek már megbocsáss a legtöbb olyan nő amit a férfi társadalom úgy nevezi őket hogy Ku.vák

de ne csüggedj még nőni fog a melled hisz körülbelül 13-16 év közötti lehetsz a teljes nagysága 20-22 éves korodban lesz körülbelül tehát van idő :)

Amit meg mondanak neked azzal ne törődj.


Remélem tudtam segíteni :)

2014. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne foglalkozz ezzel! Tudom, könnyű ezt mondani. Esetleg push up-os szivacsos melltartó megoldást jelenthet némileg.

Engem 14 évesen azért szekáltak, mert hatalmasak voltak, nagyon zavart. Mindig is kisebbíttetni akartam, de az élet megoldotta, 4 gyerek után kicsi, formás cicijeim vannak.

Amúgy Te még fejlődésben vagy, simán belefér, hogy sokkal nagyobbak lesznek.

2014. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként erős gimnáziumba megyek,gondolom ott nem ezzel fognak foglalkozni.Csak már nem látok velem egy korú lányt ezzel a problémával.
2014. jún. 27. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!