Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért használ pelenkát egy...

Miért használ pelenkát egy középiskolás lány?

Figyelt kérdés
Mire? Erős a vérzése amikor megjön? Illetlenség lenne ilyet megkérdezni tőle. Sajnálom őt.
2016. jún. 6. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mindig használ, vagy csak néha? Ha néha akkor lehet az erős vérzés miatt, bár ahhoz tényleg nagyon erősnek kell lennie. Ha mindig akkor lehet hogy szervi gondja van és nem tudja kontrollálni hogy mikor ürít.
2016. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttad pelenkában?
2016. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem, csak a táncpróbások is bent voltak az öltözőben. Csak most láttam, nem szoktam figyelgetni.
2016. jún. 6. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia:) igazából, 2 lehetőség van ami valószínű. Lehet tényleg a mensi miatt kell neki, de lehethogy inkontinenciája van, és emiatt kell. Igazából lehet kellemetlenül érintené a dolog. De lehet hogy ha annyira szégyellné akkor jobban rejtegetné. Szóval figyeld meg legközelebb, mennyire van zavarba ettől, és ha nem annyira, akkor szerintem nyugodtan kérdezz rá:)
2016. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne kérdezzen rá, semmi köze hozzá.
2016. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem rejtegeti nyugodtan megkérdezheted. Látszik hogy együttérző ember vagy, lehet hogy jól is esne neki hogy foglakozol vele.
2019. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!